Pearltrees

Witamy!

Projekt WSPARCIE zaczyna pilot jego e-Learning świadczenia. Możesz kliknąć na ten link: http://bit.ly/suport_learn i przejść bezpośrednio na adres e-Learning suport platformy. Być może chcesz dodać adres jako "ulubione" w przeglądarce.

 

Korzystanie Pearltrees

WSPARCIE platforma e-learningowa jest dostarczane za pomocą Pearltrees, innowacyjnych, współpracy mind map-style serwis bookmarking. Nie trzeba być członkiem Pearltrees, ale wierzymy, twoje doświadczenie będzie większe jeśli dołączyć (darmowe i proste), a można to zrobić tutaj: http://www.pearltrees.com
Jeśli nigdy nie używane Pearltrees przed możesz zobaczyć krótki film tutaj: http://youtu.be/YBy6jnmht3U

 

Proponowane podejście nauki

 Ten przegląd pokaże ci drogę proponujemy skorzystać początkowo WSPARCIE platformy e-learningowej.
Zaraz po przyjeździe na stronie startowej widać tę wizualną reprezentację swoich pierwszych wyborów. W tym przypadku tematów, rozpoczynające się tuż po Arrowhead, to: "Najpierw przeczytaj", a następnie, idąc w prawo, MŚP - reprezentujący małe lub średnie Enterprise, i wreszcie, wciąż trwa w kierunku wskazówek zegara, HEI lub uczelni.

 
Każdy z tych kół lub "pęcherzyków" jest określone jako Pearltree [zbiór "perełek"] i stanowi temat (lub podtematu) zainteresowania.
Tak więc, jako przykład, wyobraźmy sobie, że jesteś właścicielem firmy lub pracownik i zobaczmy, co jest "w środku" dla MŚP pearltree. Oczywiście, jeśli jesteś w organizacji uczelni i placówek badawczych, to jest, jeśli jesteś naukowcem, nauczycielem lub studentem, możesz wybrać HEI pearltree.
 

 

Klikając na temat MSP teraz zobaczyć (po lewej) na cztery główne obszary uczenia się. Zaczynając od początku, tuż po strzałki, a idąc w prawo, możemy zobaczyć najważniejsze tematy nauczania w kolejności: temat 1 ... Korzyści, temat 2 temat ... wyzwania, 3 ... Przygotowanie i temat 4 ... wspomagających.
Są to te same obszary tematyczne, które można spotkać na tych planach suport określającym podejście do udanej współpracy na rzecz innowacji.
Teraz załóżmy, że dopiero zaczynają swoje działania edukacyjne ... proponujemy rozpocząć na początku z korzyścią więc niech to kliknij na ten pearltree i otworzyć go.

 

Teraz widzimy (po lewej) z sub-tematy w obszarze świadczeń. Po raz kolejny są to te same Podtematy wymienione na planie suport. Można zauważyć, że istnieje sześć Podtematy w tej dziedzinie, począwszy od pierwszej, tuż po strzałki, która jest subtopic 1,1 ... Rozwiązywanie problemów i kontynuując w kierunku wskazówek zegara aż do podtematu 1,6 ... sieci międzynarodowych.

 

L ET podjąć głębsze spojrzenie na jednym z pod-tematów. Na przykład, idziemy w głąb 1,3 pearltreeentitled "Badania". Klikając na tej pod-temacie możemy zobaczyć (tutaj po prawej stronie), że e-learning jest materiał organizowany prosta, łatwy do zrozumienia sposób. Krótko mówiąc, w każdym tematowi będzie obejmować, co najmniej, kluczowych obszarów Co, jak i dlaczego.
W tym tematowi będziesz się uczyć na temat: Co to jest "badania" dotyczące innowacji, Dlaczego jest to ważne dla Ciebie [jako MŚP ... wspomagana przez HEI] i jak można skorzystać z tej szczególnej korzyści.
Każde pytanie, co, dlaczego i jak, będą rozpatrywane przez "przełknięcia", materiałów do nauki, które są filmy, dokumenty, infografiki, prezentacje, itp. Każdy element learning jest reprezentowana przez "bąbla" lub koła, które nazywamy "perła "i, jak z tematów i podtematów, można zobaczyć szczegółowe informacje po prostu klikając na perły.
Na przykład, w części JAK widać szereg różnych perełek. Weźmy głębsze spojrzenie na pierwszym tutaj zatytułowany "Transfer technologii | Enterprise Europe Network". Klikając na ten "perłę" mówię o szczegółowe informacje i można przewijać go (zobacz tutaj poniżej).

Klikając na "Dalej" strzałkę w prawym górnym rogu, mogę poruszać się wszystkie "pereł", w celu, bez konieczności powrotu do tematowi "korzyści". Jednak, aby powrócić do ogólnego widzenia tematu proste kliknij na "Pearltrees" strzałki w lewym górnym rogu ekranu będzie wystarczająca.
Będziesz mógł przejść we własnym tempie, materiały recenzję tak często, jak trzeba, andstart / stop, kiedy i gdzie chcesz, a następnie łatwo wrócić.
Podsumowując, wszystkie e-Learning materiałów dotyczących poprawy współpracy przedsiębiorstw i uczelni dla innowacji jest dostępna online - łatwo dostępne i w logiczny, dobrze przemyślany sposób.
Życzymy doskonałe doświadczenie uczenia się i wiele sukcesów w zakresie innowacji.

 

Hotline

Jeśli wystąpią trudności jakkolwiek (dostęp do witryny, nawigacji, użytkowania, itp.) prosimy o kontakt z José Pietri na:

  • za pośrednictwem poczty : mindshare2000@yahoo.com
  • poprzez Skype : mindshare2000
  • przez telefon: +33 6 41 67 73 20

Nie wahaj się. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Aby wyjść DVD przytrzymaj klawisz sterujący "CTRL" i naciśnij przycisk W